
Μοντέλο M21 Από το MicroBT εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 56 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3360W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 2.00 | $ 60.79 | $ 729.47 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.23 | $ 98.18 | $ 1 178.15 |
| Κέρδη | -$ 1.23 | -$ 37.39 | -$ 448.68 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 56 TH/s±10% | 3360W±10% | 60.00j/TH | -$ 1.23 |
| Κατασκευαστής | MicroBT |
| Μοντέλο | M21 |
| Απελευθέρωση | Jun 2019 |
| Μέγεθος | 155 x 240 x 390mm |
| Βάρος | 12500G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 3360W |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | 5 - 45 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |