
Μοντέλο M31 Από το MicroBT εξόρυξη sha-256 Αλγόριθμος με μέγιστο ρυθμό hashrate 76 TH/s για κατανάλωση ισχύος 3344W.
| Καθημερινά | Μηνιαία | Ετήσια | |
|---|---|---|---|
| Εισόδημα | $ 2.72 | $ 82.68 | $ 992.12 |
| Ηλεκτρική ενέργεια | $ 3.21 | $ 97.71 | $ 1 172.54 |
| Κέρδη | -$ 0.49 | -$ 15.03 | -$ 180.42 |
| Αλγόριθμος | Hashrate | Κατανάλωση | Αποδοτικότητα | Αποδοτικότητα |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 76 TH/s±10% | 3344W±10% | 44.00j/TH | -$ 0.49 |
| Κατασκευαστής | MicroBT |
| Μοντέλο | M31 |
| Απελευθέρωση | Apr 2020 |
| Μέγεθος | 130 x 220 x 390mm |
| Βάρος | 12500G |
| Επίπεδο θορύβου | 75dB |
| Ανεμιστήρας(ες) | 2 |
| Ισχύς | 3344W |
| Τάση | 12V |
| Διεπαφή | Ethernet |
| Θερμοκρασία | -5 - 40 °C |
| Υγρασία | 5 - 95 % |