
Mudel A3 Alates Bitdeer kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 260 TH/s energiatarbimise korral 3640W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 9.27 | $ 282.29 | $ 3 387.52 |
| Elekter | $ 3.49 | $ 106.36 | $ 1 276.33 |
| Kasum | $ 5.78 | $ 175.93 | $ 2 111.19 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 3640W±10% | 14.00j/TH | $ 5.78 |
| Tootja | Bitdeer |
| Mudel | A3 |
| Tuntud ka kui | Bitdeer SealMiner A3 Air Bitcoin Miner |
| Avalda | Sep 2025 |
| Suurus | 197 x 365 x 292mm |
| Kaal | 15500G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3640W |
| Pinge | 220-277V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 800 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 728 päevad |