
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 270 TH/s energiatarbimise korral 3645W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 9.63 | $ 293.17 | $ 3 518.04 |
| Elekter | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Kasum | $ 6.13 | $ 186.66 | $ 2 239.96 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.13 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Avalda | Sep 2024 |
| Suurus | 400 x 195 x 290mm |
| Müratase | 75db |
| Jahutamine | Air |
| Ventilaator(id) | 4 |
| Võimsus | 3645W |
| Kasutajaliides | Ethernet 10/100M |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Hiina | Laos | 659 päevad | |||
Hiina | Laos | 587 päevad | |||
Hispaania | Laos | 423 päevad | |||
Hiina | Laos | 372 päevad | |||
Hiina | Laos | 362 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 361 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 328 päevad | |||
Hiina | Laos | 322 päevad |