
Mudel KS5 Alates Bitmain kaevandamine kheavyhash Algoritm maksimaalse hashrate'iga 20 TH/s energiatarbimise korral 3000W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 4.00 | $ 121.75 | $ 1 461.05 |
| Elekter | $ 2.88 | $ 87.66 | $ 1 051.92 |
| Kasum | $ 1.12 | $ 34.09 | $ 409.13 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| KHeavyHash | 20 TH/s±10% | 3000W±10% | 150.00j/TH | $ 1.12 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | KS5 |
| Tuntud ka kui | Antminer KS5 Kaspa Miner |
| Avalda | Mar 2024 |
| Suurus | 195 x 290 x 430mm |
| Kaal | 16100G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3000W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Hiina | Laos | 262 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 242 päevad | |||
Hiina | Laos | 222 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 167 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 152 päevad |