
Mudel L7 Alates Bitmain kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 8.8 GH/s energiatarbimise korral 3425W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 3.84 | $ 116.81 | $ 1 401.75 |
| Elekter | $ 3.29 | $ 100.08 | $ 1 200.94 |
| Kasum | $ 0.55 | $ 16.73 | $ 200.81 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 8.8 GH/s±10% | 3425W±10% | 389.20j/GH | $ 0.55 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | L7 |
| Tuntud ka kui | Antminer L7 8800Mh |
| Avalda | Feb 2022 |
| Suurus | 195 x 290 x 370mm |
| Kaal | 15000G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 4 |
| Võimsus | 3425W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |