
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 200 TH/s energiatarbimise korral 3500W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 7.13 | $ 216.98 | $ 2 603.77 |
| Elekter | $ 3.36 | $ 102.27 | $ 1 227.24 |
| Kasum | $ 3.77 | $ 114.71 | $ 1 376.53 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 200 TH/s±10% | 3500W±10% | 17.50j/TH | $ 3.77 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Tuntud ka kui | Antminer S21 200T |
| Avalda | Feb 2024 |
| Suurus | 400 x 195 x 290mm |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3500W |
| Pinge | 12 |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeeria | Laos | 631 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 203 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 173 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 157 päevad | |||
Hiina | Laos | 117 päevad |