
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 234 TH/s energiatarbimise korral 3510W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 8.33 | $ 253.41 | $ 3 040.97 |
| Elekter | $ 3.37 | $ 102.56 | $ 1 230.75 |
| Kasum | $ 4.96 | $ 150.85 | $ 1 810.23 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 234 TH/s±10% | 3510W±10% | 15.00j/TH | $ 4.96 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Tuntud ka kui | Antminer S21 Pro |
| Avalda | Jul 2024 |
| Suurus | 400 x 195 x 290mm |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3510W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Euroopa | Laos | Mitte kunagi | |||
Hiina | Laos | 506 päevad | |||
Hiina | Laos | 408 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 314 päevad | |||
Hispaania | Laos | 300 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 286 päevad | |||
Hiina | Laos | 258 päevad |