
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 473 TH/s energiatarbimise korral 5676W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 16.86 | $ 513.16 | $ 6 157.92 |
| Elekter | $ 5.45 | $ 165.85 | $ 1 990.23 |
| Kasum | $ 11.41 | $ 347.31 | $ 4 167.69 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 473 TH/s±10% | 5676W±10% | 12.00j/TH | $ 11.41 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Tuntud ka kui | Antminer S21 XP Hyd (473Th) |
| Avalda | Nov 2024 |
| Suurus | 410 x 170 x 209mm |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro-cooling |
| Võimsus | 5676W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Hispaania | Laos | 391 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 380 päevad | |||
Hiina | Laos | 365 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 345 päevad |