
Mudel S21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 300 TH/s energiatarbimise korral 4050W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 10.66 | $ 324.44 | $ 3 893.26 |
| Elekter | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Kasum | $ 6.77 | $ 206.10 | $ 2 473.16 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 6.77 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S21 |
| Avalda | Sep 2024 |
| Suurus | 400 x 195 x 290mm |
| Kaal | 14400G |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Oil cooling |
| Võimsus | 4050W |
| Kasutajaliides | Ethernet 10/100M |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Hispaania | Laos | 600 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 557 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 507 päevad | |||
Hiina | Laos | 370 päevad | |||
Hiina | Laos | 363 päevad |