
Mudel S23 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 1.16 PH/s energiatarbimise korral 11020W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 41.35 | $ 1 258.59 | $ 15 103.10 |
| Elekter | $ 10.58 | $ 322.00 | $ 3 864.05 |
| Kasum | $ 30.77 | $ 936.59 | $ 11 239.04 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 1.16 PH/s±10% | 11020W±10% | 9.50j/TH | $ 30.77 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S23 |
| Tuntud ka kui | U3S23Hyd |
| Avalda | Jan 2026 |
| Suurus | 900 x 486 x 132mm |
| Müratase | 50db |
| Võimsus | 11020W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 755 päevad | |||
Hispaania | Laos | 725 päevad | |||
Hiina | Laos | 704 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 687 päevad |