
Mudel S9 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 11.5 TH/s energiatarbimise korral 1127W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.41 | $ 12.48 | $ 149.79 |
| Elekter | $ 1.08 | $ 32.93 | $ 395.17 |
| Kasum | -$ 0.67 | -$ 20.45 | -$ 245.38 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 11.5 TH/s±10% | 1127W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.67 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S9 |
| Avalda | Jun 2017 |
| Suurus | 135 x 158 x 350mm |
| Kaal | 4200G |
| Müratase | 85db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 1127W |
| Pinge | 11.60 ~13.00V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Niiskus | 5 - 95 % |