
Mudel S9 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 13.5 TH/s energiatarbimise korral 1323W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.48 | $ 14.64 | $ 175.65 |
| Elekter | $ 1.27 | $ 38.66 | $ 463.90 |
| Kasum | -$ 0.79 | -$ 24.02 | -$ 288.25 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1323W±10% | 98.00j/TH | -$ 0.79 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | S9 |
| Avalda | Sep 2017 |
| Suurus | 135 x 158 x 350mm |
| Kaal | 4200G |
| Müratase | 85db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 1323W |
| Pinge | 11.60 ~13.00V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Niiskus | 5 - 95 % |