
Mudel T21 Alates Bitmain kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 190 TH/s energiatarbimise korral 3610W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 6.80 | $ 206.84 | $ 2 482.11 |
| Elekter | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Kasum | $ 3.33 | $ 101.36 | $ 1 216.30 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.33 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | T21 |
| Tuntud ka kui | Bitcoin Miner T21 |
| Avalda | Feb 2024 |
| Suurus | 400 x 195 x 290mm |
| Kaal | 16400G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3610W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeeria | Laos | 574 päevad | |||
Hispaania | Laos | 397 päevad | |||
Hiina | Laos | 352 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 337 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 161 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 147 päevad |