
Mudel L9 Alates Bitmain kaevandamine scrypt Algoritm maksimaalse hashrate'iga 27 GH/s energiatarbimise korral 5670W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 11.73 | $ 357.03 | $ 4 284.41 |
| Elekter | $ 5.44 | $ 165.68 | $ 1 988.13 |
| Kasum | $ 6.29 | $ 191.36 | $ 2 296.28 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 27 GH/s±10% | 5670W±10% | 210.00j/GH | $ 6.29 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | L9 |
| Tuntud ka kui | Bitmain Antminer L9 Hydro 2U (U2L9H) |
| Avalda | Nov 2025 |
| Suurus | 445 x 88 x 670mm |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro cooling |
| Võimsus | 5670W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 554 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 503 päevad | |||
Hiina | Laos | 491 päevad | |||
Hiina | Laos | 482 päevad | |||
Hispaania | Laos | 314 päevad |