
Mudel Z15 Alates Bitmain kaevandamine equihash Algoritm maksimaalse hashrate'iga 840 kH/s energiatarbimise korral 2780W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 50.17 | $ 1 527.08 | $ 18 324.91 |
| Elekter | $ 2.67 | $ 81.23 | $ 974.78 |
| Kasum | $ 47.50 | $ 1 445.84 | $ 17 350.13 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Equihash | 840 kH/s±10% | 2780W±10% | 3.31j/kH | $ 47.50 |
| Tootja | Bitmain |
| Mudel | Z15 |
| Tuntud ka kui | Zcash Miner Z15 Pro 840KSol |
| Avalda | Jun 2023 |
| Suurus | 245 x 132 x 290mm |
| Kaal | 5900G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 2780W |
| Kasutajaliides | RJ45 Ethernet 10/100M |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Euroopa | Laos | Mitte kunagi | |||
Ühendkuningriik | Laos | 171 päevad | |||
Hispaania | Laos | 167 päevad | |||
Hiina | Laos | 159 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 155 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 90 päevad |