
Mudel Q Alates Canaan kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 90 TH/s energiatarbimise korral 1674W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 3.21 | $ 97.64 | $ 1 171.70 |
| Elekter | $ 1.61 | $ 48.91 | $ 586.97 |
| Kasum | $ 1.60 | $ 48.73 | $ 584.73 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 90 TH/s±10% | 1674W±10% | 18.60j/TH | $ 1.60 |
| Tootja | Canaan |
| Mudel | Q |
| Avalda | Apr 2025 |
| Suurus | 455 x 130 x 440mm |
| Kaal | 10500G |
| Müratase | 45db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 1674W |
| Pinge | 110-240V |
| Kasutajaliides | Ethernet / Wifi |
| Temperatuur | -5 - 35 °C |
| Niiskus | 10 - 90 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Hispaania | Laos | 514 päevad | |||
Ühendkuningriik | Laos | 460 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 418 päevad | |||
Hiina | Laos | 418 päevad |