
Mudel A10 Alates Canaan kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 37 TH/s energiatarbimise korral 2380W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 1.32 | $ 40.16 | $ 481.93 |
| Elekter | $ 2.28 | $ 69.54 | $ 834.52 |
| Kasum | -$ 0.97 | -$ 29.38 | -$ 352.59 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 37 TH/s±10% | 2380W±10% | 64.32j/TH | -$ 0.97 |
| Tootja | Canaan |
| Mudel | A10 |
| Tuntud ka kui | A1047 |
| Avalda | Sep 2019 |
| Suurus | 190 x 190 x 292mm |
| Kaal | 7600G |
| Müratase | 70db |
| Jahutamine | 12038 Fan |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 2380W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | -5 - 35 °C |
| Niiskus | 5 - 90 % |