
Mudel H Alates Holic kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 28 TH/s energiatarbimise korral 2100W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 1.00 | $ 30.37 | $ 364.50 |
| Elekter | $ 2.02 | $ 61.36 | $ 736.34 |
| Kasum | -$ 1.02 | -$ 30.99 | -$ 371.85 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 28 TH/s±10% | 2100W±10% | 75.00j/TH | -$ 1.02 |
| Tootja | Holic |
| Mudel | H |
| Avalda | Dec 2018 |
| Suurus | 175 x 189 x 420mm |
| Müratase | 70db |
| Jahutamine | 190 CFM 9.2 ∅ |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 2100W |
| Pinge | 11.6 ~ 13V |
| Kasutajaliides | Ethernet / WiFi |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |