Mudel T3+ Alates Innosilicon kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 57 TH/s energiatarbimise korral 3300W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 2.04 | $ 62.01 | $ 744.09 |
| Elekter | $ 3.17 | $ 96.43 | $ 1 157.11 |
| Kasum | -$ 1.13 | -$ 34.42 | -$ 413.02 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 57 TH/s±10% | 3300W±10% | 57.89j/TH | -$ 1.13 |
| Tootja | Innosilicon |
| Mudel | T3+ |
| Tuntud ka kui | T3+57T |
| Avalda | Sep 2019 |
| Suurus | 203 x 305 x 278mm |
| Kaal | 10380G |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3300W |
| Pinge | 12V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |