
Mudel G1 Alates iPollo kaevandamine cuckatoo32 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 36 H/s energiatarbimise korral 2800W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 10.12 | $ 308.03 | $ 3 696.40 |
| Elekter | $ 2.69 | $ 81.82 | $ 981.79 |
| Kasum | $ 7.43 | $ 226.22 | $ 2 714.61 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| Cuckatoo32 | 36 H/s±10% | 2800W±10% | 77.78j/H | $ 7.43 |
| Tootja | iPollo |
| Mudel | G1 |
| Tuntud ka kui | Nano labs iPollo G1 Grin Miner |
| Avalda | Dec 2020 |
| Suurus | 158 x 350 x 355mm |
| Kaal | 19000G |
| Müratase | 75db |
| Jahutamine | Fan |
| Ventilaator(id) | 4 |
| Võimsus | 2800W |
| Pinge | 12V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 652 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 592 päevad | |||
Euroopa | Laos | 2 päevad | |||
Hiina | Laos on otsas | 1 päevad |