
Mudel M50 Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 114 TH/s energiatarbimise korral 3306W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 4.07 | $ 123.91 | $ 1 486.95 |
| Elekter | $ 3.17 | $ 96.60 | $ 1 159.22 |
| Kasum | $ 0.90 | $ 27.31 | $ 327.73 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 114 TH/s±10% | 3306W±10% | 29.00j/TH | $ 0.90 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M50 |
| Avalda | Jul 2022 |
| Suurus | 125 x 225 x 425mm |
| Müratase | 75db |
| Ventilaator(id) | 2 |
| Võimsus | 3306W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |