
Mudel M66 Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 298 TH/s energiatarbimise korral 5513W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 10.62 | $ 323.25 | $ 3 878.97 |
| Elekter | $ 5.29 | $ 161.09 | $ 1 933.08 |
| Kasum | $ 5.33 | $ 162.16 | $ 1 945.89 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 298 TH/s±10% | 5513W±10% | 18.50j/TH | $ 5.33 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M66 |
| Avalda | Nov 2023 |
| Suurus | 267 x 147 x 401mm |
| Kaal | 18000G |
| Müratase | 50db |
| Jahutamine | Hydro |
| Võimsus | 5513W |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 40 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 306 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 279 päevad | |||
Hiina | Laos | 261 päevad | |||
Hispaania | Laos | 235 päevad |