
Mudel M76 Alates MicroBT kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 336 TH/s energiatarbimise korral 5200W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 11.99 | $ 365.05 | $ 4 380.59 |
| Elekter | $ 4.99 | $ 151.94 | $ 1 823.33 |
| Kasum | $ 7.00 | $ 213.11 | $ 2 557.26 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 336 TH/s±10% | 5200W±10% | 15.48j/TH | $ 7.00 |
| Tootja | MicroBT |
| Mudel | M76 |
| Avalda | Dec 2025 |
| Suurus | 267 x 147 x 401mm |
| Kaal | 18000G |
| Müratase | 75db |
| Võimsus | 5200W |
| Pinge | AC 380 V – 480 V |
| Kasutajaliides | Ethernet |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |
Müüja | Riik | Kohaletoimetamine | ROI | Opt. | Hind |
|---|---|---|---|---|---|
Ühendkuningriik | Laos | 315 päevad | |||
Ameerika Ühendriigid | Laos | 287 päevad |