
Malli AH Osoitteesta Auradine kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 600 TH/s virrankulutuksen ollessa 10740W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 21.39 | $ 651.00 | $ 7 811.95 |
| Sähkö | $ 10.31 | $ 313.82 | $ 3 765.87 |
| Voitto | $ 11.08 | $ 337.17 | $ 4 046.08 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 600 TH/s±10% | 10740W±10% | 17.90j/TH | $ 11.08 |
| Valmistaja | Auradine |
| Malli | AH |
| Julkaisu | Mar 2025 |
| Koko | 350 x 200 x 100mm |
| Paino | 15500G |
| Melutaso | 35dB |
| Teho | 10740W |
| jännite | 100–250V AC |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 293 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 266 Päivät |