
Malli S21 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 270 TH/s virrankulutuksen ollessa 3645W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 9.63 | $ 293.15 | $ 3 517.81 |
| Sähkö | $ 3.50 | $ 106.51 | $ 1 278.08 |
| Voitto | $ 6.13 | $ 186.64 | $ 2 239.72 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 270 TH/s±10% | 3645W±10% | 13.50j/TH | $ 6.13 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S21 |
| Julkaisu | Sep 2024 |
| Koko | 400 x 195 x 290mm |
| Melutaso | 75dB |
| Jäähdytys | Air |
| Tuuletin(t) | 4 |
| Teho | 3645W |
| Liitäntä | Ethernet 10/100M |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Kiina | Varastossa | 659 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 587 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 423 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 372 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 362 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 361 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 328 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 322 Päivät |