
Malli DR7 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta blake256r14-scp Algoritmi jonka maksimi hashrate on 127 TH/s virrankulutuksen ollessa 2730W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 6.06 | $ 184.40 | $ 2 212.77 |
| Sähkö | $ 2.62 | $ 79.77 | $ 957.25 |
| Voitto | $ 3.44 | $ 104.63 | $ 1 255.53 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| Blake256R14 | 127 TH/s±10% | 2730W±10% | 21.50j/TH | $ 3.44 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | DR7 |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer DR7 127Th SCP |
| Julkaisu | Jun 2024 |
| Melutaso | 75dB |
| Jäähdytys | Air |
| Tuuletin(t) | 4 |
| Teho | 2730W |
| Liitäntä | Ethernet 10/100M |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |