
Malli S19 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 140 TH/s virrankulutuksen ollessa 3010W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 5.01 | $ 152.34 | $ 1 828.09 |
| Sähkö | $ 2.89 | $ 87.95 | $ 1 055.43 |
| Voitto | $ 2.12 | $ 64.39 | $ 772.66 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 140 TH/s±10% | 3010W±10% | 21.50j/TH | $ 2.12 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S19 |
| Tunnetaan myös nimellä | S19XP |
| Julkaisu | Jul 2022 |
| Koko | 195 x 290 x 400mm |
| Paino | 14500G |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 4 |
| Teho | 3010W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Espanja | Varastossa | 180 Päivät |