
Malli S19 XP Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 257 TH/s virrankulutuksen ollessa 5345W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 9.16 | $ 278.78 | $ 3 345.41 |
| Sähkö | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Voitto | $ 4.03 | $ 122.60 | $ 1 471.24 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345W±10% | 20.80j/TH | $ 4.03 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S19 XP |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Julkaisu | Oct 2022 |
| Koko | 410 x 170 x 209mm |
| Paino | 13100G |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Water cooling |
| Teho | 5345W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Kiina | Varastossa | 255 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 172 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 144 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 131 Päivät |