
Malli S19 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 279 TH/s virrankulutuksen ollessa 5301W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 9.97 | $ 303.52 | $ 3 642.21 |
| Sähkö | $ 5.09 | $ 154.90 | $ 1 858.74 |
| Voitto | $ 4.88 | $ 148.62 | $ 1 783.47 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 279 TH/s±10% | 5301W±10% | 19.00j/TH | $ 4.88 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S19 |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer S19 XP+ Hydro (279Th) |
| Julkaisu | Jan 2025 |
| Koko | 410 x 170 x 209mm |
| Paino | 13400G |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling |
| Teho | 5301W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Espanja | Varastossa | 110 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 110 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 100 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 84 Päivät |