
Malli S21 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 300 TH/s virrankulutuksen ollessa 4050W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 10.73 | $ 326.44 | $ 3 917.33 |
| Sähkö | $ 3.89 | $ 118.34 | $ 1 420.09 |
| Voitto | $ 6.84 | $ 208.10 | $ 2 497.24 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 300 TH/s±10% | 4050W±10% | 13.50j/TH | $ 6.84 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S21 |
| Julkaisu | Sep 2024 |
| Koko | 400 x 195 x 290mm |
| Paino | 14400G |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Oil cooling |
| Teho | 4050W |
| Liitäntä | Ethernet 10/100M |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Espanja | Varastossa | 597 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 554 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 503 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 351 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 344 Päivät |