
Malli S19 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 512 TH/s virrankulutuksen ollessa 10600W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 18.25 | $ 555.47 | $ 6 665.66 |
| Sähkö | $ 10.18 | $ 309.73 | $ 3 716.78 |
| Voitto | $ 8.07 | $ 245.74 | $ 2 948.87 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 512 TH/s±10% | 10600W±10% | 20.70j/TH | $ 8.07 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S19 |
| Tunnetaan myös nimellä | 3US19XPH - 3U S19 XP Hydro |
| Julkaisu | Jan 2025 |
| Koko | 900 x 486 x 132mm |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling |
| Teho | 10600W |
| jännite | 380-415V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 20 - 50 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 277 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 252 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 71 Päivät | |||
Kiina | Ei varastossa | 60 Päivät |