
Malli S23 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 580 TH/s virrankulutuksen ollessa 5510W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 20.62 | $ 627.71 | $ 7 532.53 |
| Sähkö | $ 5.29 | $ 161.00 | $ 1 932.03 |
| Voitto | $ 15.33 | $ 466.71 | $ 5 600.51 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 580 TH/s±10% | 5510W±10% | 9.50j/TH | $ 15.33 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S23 |
| Tunnetaan myös nimellä | Antminer S23 Hydro 580T |
| Julkaisu | Jan 2026 |
| Koko | 410 x 170 x 209mm |
| Melutaso | 50dB |
| Teho | 5510W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Espanja | Varastossa | 741 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 657 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 656 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 596 Päivät |