
Malli S9 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 13.5 TH/s virrankulutuksen ollessa 1310W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 0.48 | $ 14.70 | $ 176.36 |
| Sähkö | $ 1.26 | $ 38.28 | $ 459.34 |
| Voitto | -$ 0.77 | -$ 23.58 | -$ 282.98 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 13.5 TH/s±10% | 1310W±10% | 97.04j/TH | -$ 0.77 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | S9 |
| Julkaisu | Aug 2019 |
| Koko | 135 x 158 x 350mm |
| Paino | 4200G |
| Melutaso | 76dB |
| Tuuletin(t) | 2 |
| Teho | 1310W |
| jännite | 11.60 ~13.00V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Eurooppa | Varastossa | Ei koskaan |