
Malli T17 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 64 TH/s virrankulutuksen ollessa 3200W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 2.28 | $ 69.31 | $ 831.72 |
| Sähkö | $ 3.07 | $ 93.50 | $ 1 122.05 |
| Voitto | -$ 0.79 | -$ 24.19 | -$ 290.33 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 64 TH/s±10% | 3200W±10% | 50.00j/TH | -$ 0.79 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | T17 |
| Tunnetaan myös nimellä | 266-Aa |
| Julkaisu | Dec 2019 |
| Koko | 175 x 298 x 304mm |
| Paino | 10000G |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 4 |
| Teho | 3200W |
| jännite | 12V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |