
Malli T21 Osoitteesta Bitmain kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 190 TH/s virrankulutuksen ollessa 3610W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 6.79 | $ 206.52 | $ 2 478.25 |
| Sähkö | $ 3.47 | $ 105.48 | $ 1 265.81 |
| Voitto | $ 3.32 | $ 101.04 | $ 1 212.44 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 190 TH/s±10% | 3610W±10% | 19.00j/TH | $ 3.32 |
| Valmistaja | Bitmain |
| Malli | T21 |
| Tunnetaan myös nimellä | Bitcoin Miner T21 |
| Julkaisu | Feb 2024 |
| Koko | 400 x 195 x 290mm |
| Paino | 16400G |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 2 |
| Teho | 3610W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeria | Varastossa | 575 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 398 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 353 Päivät | |||
Kiina | Ei varastossa | 337 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 161 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 147 Päivät |