
Malli A13 Osoitteesta Canaan kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 110 TH/s virrankulutuksen ollessa 3300W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 3.92 | $ 119.43 | $ 1 433.18 |
| Sähkö | $ 3.17 | $ 96.43 | $ 1 157.11 |
| Voitto | $ 0.76 | $ 23.01 | $ 276.06 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 110 TH/s±10% | 3300W±10% | 30.00j/TH | $ 0.76 |
| Valmistaja | Canaan |
| Malli | A13 |
| Tunnetaan myös nimellä | Avalon Miner A1346 |
| Julkaisu | Nov 2022 |
| Koko | 390 x 290 x 395mm |
| Paino | 13000G |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 6 |
| Teho | 3300W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 35 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |