
Malli L3 Osoitteesta Fluminer kaivostoiminta scrypt Algoritmi jonka maksimi hashrate on 9.5 GH/s virrankulutuksen ollessa 1700W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 4.14 | $ 126.15 | $ 1 513.79 |
| Sähkö | $ 1.63 | $ 49.67 | $ 596.09 |
| Voitto | $ 2.51 | $ 76.47 | $ 917.70 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| Scrypt | 9.5 GH/s±10% | 1700W±10% | 178.95j/GH | $ 2.51 |
| Valmistaja | Fluminer |
| Malli | L3 |
| Julkaisu | Jan 2026 |
| Koko | 140 x 300 x 450mm |
| Paino | 13800G |
| Melutaso | 45dB |
| Teho | 1700W |
| jännite | 110-240V |
| Liitäntä | Ethernet / WiFi |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Eurooppa | Varastossa | Ei koskaan | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 756 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 687 Päivät |