
Malli M30 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 100 TH/s virrankulutuksen ollessa 3400W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 3.57 | $ 108.65 | $ 1 303.75 |
| Sähkö | $ 3.26 | $ 99.35 | $ 1 192.18 |
| Voitto | $ 0.31 | $ 9.30 | $ 111.57 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 100 TH/s±10% | 3400W±10% | 34.00j/TH | $ 0.31 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M30 |
| Julkaisu | Oct 2020 |
| Koko | 155 x 225 x 425mm |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 2 |
| Teho | 3400W |
| jännite | 12V |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 5 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Nigeria | Varastossa | 471 Päivät | |||
Espanja | Varastossa | 140 Päivät |