
Malli M33 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 242 TH/s virrankulutuksen ollessa 7260W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 8.62 | $ 262.51 | $ 3 150.16 |
| Sähkö | $ 6.97 | $ 212.14 | $ 2 545.65 |
| Voitto | $ 1.66 | $ 50.38 | $ 604.51 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 242 TH/s±10% | 7260W±10% | 30.00j/TH | $ 1.66 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M33 |
| Tunnetaan myös nimellä | Whatsminer Hydro M33S++ |
| Julkaisu | Dec 2022 |
| Koko | 482 x 650 x 86mm |
| Paino | 27500G |
| Melutaso | 40dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling |
| Teho | 7260W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |