
Malli M53 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 260 TH/s virrankulutuksen ollessa 6760W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 9.27 | $ 282.23 | $ 3 386.78 |
| Sähkö | $ 6.49 | $ 197.53 | $ 2 370.33 |
| Voitto | $ 2.78 | $ 84.70 | $ 1 016.45 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 260 TH/s±10% | 6760W±10% | 26.00j/TH | $ 2.78 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M53 |
| Julkaisu | May 2023 |
| Koko | 86 x 482 x 663mm |
| Paino | 27500G |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling |
| Teho | 6760W |
| jännite | AC 380~480 |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |