
Malli M60 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 186 TH/s virrankulutuksen ollessa 3441W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 6.63 | $ 201.79 | $ 2 421.51 |
| Sähkö | $ 3.30 | $ 100.55 | $ 1 206.55 |
| Voitto | $ 3.33 | $ 101.25 | $ 1 214.96 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 186 TH/s±10% | 3441W±10% | 18.50j/TH | $ 3.33 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M60 |
| Julkaisu | Feb 2024 |
| Koko | 430 x 155 x 226mm |
| Paino | 13500G |
| Melutaso | 75dB |
| Tuuletin(t) | 2 |
| Teho | 3441W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | -5 - 35 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Espanja | Varastossa | 258 Päivät | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 254 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 231 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 230 Päivät |