
Malli M63 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 334 TH/s virrankulutuksen ollessa 6646W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 11.91 | $ 362.56 | $ 4 350.69 |
| Sähkö | $ 6.38 | $ 194.20 | $ 2 330.35 |
| Voitto | $ 5.53 | $ 168.36 | $ 2 020.34 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 334 TH/s±10% | 6646W±10% | 19.90j/TH | $ 5.53 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M63 |
| Julkaisu | Nov 2023 |
| Koko | 483 x 663 x 86mm |
| Paino | 27500G |
| Melutaso | 50dB |
| Jäähdytys | Hydro |
| Teho | 6646W |
| jännite | AC380~480V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 10 - 90 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 219 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 199 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 199 Päivät |