
Malli M73 Osoitteesta MicroBT kaivostoiminta sha-256 Algoritmi jonka maksimi hashrate on 470 TH/s virrankulutuksen ollessa 7200W.
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 16.76 | $ 510.19 | $ 6 122.23 |
| Sähkö | $ 6.91 | $ 210.38 | $ 2 524.61 |
| Voitto | $ 9.85 | $ 299.80 | $ 3 597.62 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 470 TH/s±10% | 7200W±10% | 15.32j/TH | $ 9.85 |
| Valmistaja | MicroBT |
| Malli | M73 |
| Julkaisu | Dec 2025 |
| Koko | 483 x 663 x 86mm |
| Paino | 29500G |
| Melutaso | 75dB |
| Jäähdytys | Hydro cooling (1L) |
| Teho | 7200W |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 45 °C |
| Kosteus | 5 - 95 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | 317 Päivät | |||
Yhdysvallat | Varastossa | 288 Päivät | |||
Kiina | Varastossa | 288 Päivät |