
Malli INIBOX Osoitteesta Pinecone kaivostoiminta versahash Algoritmi jonka maksimi hashrate on 850 MH/s virrankulutuksen ollessa 500W.
Attention: Note on Revenue Accuracy: Calculated figures are based on theoretical network data. However, the InitVerse (INI) network currently exhibits a lack of transparency regarding its difficulty adjustments and block rewards. Due to these internal chain inconsistencies, actual mining earnings may differ by up to 30% from estimates. We strongly recommend users to DYOR and account for these network-side risks
| päivittäin | kuukausittain | Vuosittain | |
|---|---|---|---|
| Tulot | $ 1.33 | $ 40.55 | $ 486.58 |
| Sähkö | $ 0.48 | $ 14.61 | $ 175.32 |
| Voitto | $ 0.85 | $ 25.94 | $ 311.26 |
| Algoritmi | Hashrate | Kulutus | Tehokkuus | Kannattavuus |
|---|---|---|---|---|
| VersaHash | 850 MH/s±10% | 500W±10% | 588.24j/GH | $ 0.85 |
| Valmistaja | Pinecone |
| Malli | INIBOX |
| Tunnetaan myös nimellä | Matches INI ASIC Miner INIBOX (InitVerse & INIChain) |
| Julkaisu | Jul 2025 |
| Koko | 195 x 165 x 125mm |
| Paino | 3050G |
| Melutaso | 60dB |
| Teho | 500W |
| jännite | 220V |
| Liitäntä | Ethernet |
| Lämpötila | 5 - 40 °C |
| Kosteus | 5 - 65 % |
Myyjä | Maa | Toimitus | ROI | Opt. | Hinta |
|---|---|---|---|---|---|
Eurooppa | Varastossa | Ei koskaan | |||
Yhdistynyt kuningaskunta | Varastossa | Ei koskaan | |||
Yhdysvallat | Varastossa | Ei koskaan | |||
Espanja | Varastossa | Ei koskaan |