
Model S19 Iz Bitmain rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 110 TH/s za potrošnju energije od 3250W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 3.93 | $ 119.70 | $ 1 436.35 |
| Struja | $ 3.12 | $ 94.96 | $ 1 139.58 |
| Dobit | $ 0.81 | $ 24.73 | $ 296.77 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 110 TH/s±10% | 3250U±10% | 29.55j/TH | $ 0.81 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | S19 |
| Otpuštanje | May 2020 |
| veličina | 195 x 290 x 370mm |
| težina | 13200g |
| Razina buke | 75DB |
| obožavatelj(i) | 4 |
| vlast | 3250U |
| napon | 12V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Kina | Nema na skladištu | 268 dana |