
Model S19 XP Iz Bitmain rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 257 TH/s za potrošnju energije od 5345W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 9.17 | $ 279.17 | $ 3 350.02 |
| Struja | $ 5.13 | $ 156.18 | $ 1 874.17 |
| Dobit | $ 4.04 | $ 122.99 | $ 1 475.85 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 257 TH/s±10% | 5345U±10% | 20.80j/TH | $ 4.04 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | S19 XP |
| Također poznat kao | Antminer S19 XP Hydro (255Th) |
| Otpuštanje | Oct 2022 |
| veličina | 410 x 170 x 209mm |
| težina | 13100g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Water cooling |
| vlast | 5345U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 40 °C |
| Vlažnost | 10 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Kina | Na lageru | 255 dana | |||
Španjolska | Na lageru | 172 dana | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 144 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 131 dana |