
Model S23 Iz Bitmain rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 442 TH/s za potrošnju energije od 5304W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 15.76 | $ 479.80 | $ 5 757.61 |
| Struja | $ 5.09 | $ 154.98 | $ 1 859.79 |
| Dobit | $ 10.67 | $ 324.82 | $ 3 897.82 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 442 TH/s±10% | 5304U±10% | 12.00j/TH | $ 10.67 |
| SHA-256 | 442 TH/s±10% | 5304U±10% | 12.00j/TH | $ 10.67 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | S23 |
| Također poznat kao | Bitcoin Miner S23 lmmersion |
| Otpuštanje | Jan 2026 |
| veličina | 293 x 236 x 364mm |
| težina | 17150g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Oil immersion |
| vlast | 5304U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Na lageru | Nikada | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 718 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 653 dana | |||
Kina | Nema na skladištu | 607 dana |