
Model X9 Iz Bitmain rudarstvo randomx algoritam s maksimalnim hashrateom od 1 MH/s za potrošnju energije od 2472W.
Procjene se temelje na današnjim vrijednostima samo kao indikacija, profitabilnost bi se do tada mogla znatno promijeniti.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 24.91 | $ 758.18 | $ 9 098.19 |
| Struja | $ 2.37 | $ 72.23 | $ 866.78 |
| Dobit | $ 22.54 | $ 685.95 | $ 8 231.41 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| RandomX | 1 MH/s±10% | 2472U±10% | 2.47j/kH | $ 22.54 |
| Proizvođač | Bitmain |
| Model | X9 |
| Također poznat kao | XMR Miner X9 |
| Otpuštanje | Jul 2026 |
| veličina | 361 x 219 x 293mm |
| težina | 17500g |
| Razina buke | 76DB |
| vlast | 2472U |
| napon | 220~277V |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | -20 - 45 °C |
| Vlažnost | 10 - 90 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Europa | Na lageru | Nikada | |||
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 241 dana | |||
Španjolska | Na lageru | 232 dana | |||
Ujedinjene države | srpanj 2026. | 219 dana |