
Model A13 Iz Canaan rudarstvo sha-256 algoritam s maksimalnim hashrateom od 119 TH/s za potrošnju energije od 3570W.
| Dnevno | Mjesečno | Godišnje | |
|---|---|---|---|
| Prihod | $ 4.24 | $ 129.10 | $ 1 549.23 |
| Struja | $ 3.43 | $ 104.32 | $ 1 251.78 |
| Dobit | $ 0.81 | $ 24.79 | $ 297.45 |
| algoritam | Hashrate | Potrošnja | Učinkovitost | Profitabilnost |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 119 TH/s±10% | 3570U±10% | 30.00j/TH | $ 0.81 |
| Proizvođač | Canaan |
| Model | A13 |
| Također poznat kao | Avalon Miner A1366I-119T Immersion Cooling |
| Otpuštanje | May 2024 |
| veličina | 292 x 171 x 281mm |
| težina | 9700g |
| Razina buke | 50DB |
| Hlađenje | Immersion Liquid |
| vlast | 3570U |
| sučelje | Ethernet |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Vlažnost | 5 - 95 % |
Dobavljač | Zemlja | Dostava | ROI | Opt. | Cijena |
|---|---|---|---|---|---|
Ujedinjeno Kraljevstvo | Na lageru | 119 dana | |||
Ujedinjene države | Na lageru | 108 dana |